ANUNȚ DE PARTICIPARE – Schema de minimis pentru finanțarea spitalelor publice locale aflate în subordinea autorităților publice locale din județul Timiș-2022.

Luând în considerare Hotărârea Consiliului Județean Timiș nr. 187/2018 privind aprobarea Schemei de minimis pentru finanțarea spitalelor publice locale aflate în subordinea autorităților publice locale din județul Timiș, cu modificările și completările ulterioare și Hotărârea Consiliului Județean Timiș nr. 11/2019 privind aprobarea Ghidului pentru finanțarea spitalelor publice locale aflate în subordinea autorităților publice locale din județul Timiș în cadrul schemei de minimis, Consiliul Judeţean Timiş cu sediul în municipiul Timişoara, Bulevardul Revoluţiei din 1989, nr. 17, judeţul Timiş, publică următorul ANUNŢ DE PARTICIPARE la procedura de selecţie a proiectelor care urmează a beneficia de finanțări nerambursabile conform legii.

Anterior Consiliul Județean Timiș anunță rezultatul probei selecția dosarelor de înscriere la concursul de recrutare organizat în data de 31.03.2022-proba scrisă, pentru ocuparea a două funcții publice de execuție vacante de consilier I superior din cadrul Biroului de telecomunicații și transformare digitală