Consiliul Județean Timiș, localitatea Timișoara, str. Bulevardul Revoluției din 1989, nr. 17, jud. Timiș anunţă elaborarea primei versiuni a planului/programului “Strategia de eficiență energetică a Județului Timiș 2021-2027” şi declanşarea etapei de încadrare pentru obţinerea avizului de mediu.

Consultarea primei versiuni a planului/programului se poate realiza la adresa Bulevardul Revoluției din 1989, nr. 17, localitatea Timișoara, jud. Timiș, de luni până joi între orele 08:00 – 16:30 și vineri între orele 08:00 – 14:00.

Comentariile şi sugestiile se vor transmite în scris la sediul APM Timiş, Bulevardul Liviu Rebreanu Nr. 18-18A, în termen de 18 zile calendaristice de la data prezentului anunţ.

Anterior Evenimente culturale ale săptămânii, în organizarea instituțiilor CJ Timiș