Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

CONSILIUL JUDEŢEAN TIMIŞ anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: “Construire stadion cu capacitatea de 30.000 locuri”, propus a fi amplasat în municipiul Timișoara, str. Stefan Covaci, nr. 1, CF nr. 448195, nr. cadastral 448195; 448195-C1…C17 (nr. CF vechi: 406735), jud. Timiș. Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Timiș, localitatea Timișoara, str. Liviu Rebreanu, nr. 18-18 A, jud. Timiș şi la adresa CONSILIUL JUDEŢEAN TIMIŞ, Municipiul Timișoara, Bulevardul Revoluției din 1989, nr. 17, județul Timiș, în zilele de luni – joi între orele 8:00 – 16:30 şi vineri între orele 8:00 – 14:00. Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Timiș.

Anterior Anunț privind organizarea examenului de promovare într-o funcție pentru care este prevăzut un nivel de studii superior, din funcția contractuală de execuție de referent, gradul IA, în funcția contractuală de execuție de inspector de specialitate, gradul II, în data de 02.03.2023 – proba scrisă