Anunț privind soluționarea contesației înregistrată cu nr. 8558/20.04.2021 la proba scrisă care a avut loc în 19.04.2021 la examenul de testare profesională organizat pentru angajații contractuali ale căror posturi au fost desființate în urma reorganizării aparatului de specialitate al Consiliului Județean Timiș.

Descarcă documentul

Anterior PROCES VERBAL DE AFIȘARE A REZULTATELOR obținute de candidați la proba scrisă organizată în data de 19.04.2021 la examenul de testare profesională organizat pentru angajații contractuali ale căror posturi au fost desființate în urma reorganizării aparatului de specialitate al Consiliului Județean Timiș.