CONSILIUL JUDEȚEAN TIMIȘ anunță rezultatul probei interviu la examenul de recrutare organizat în data de 11.08.2021 – proba interviu, pentru ocuparea pe perioadă determinată a unei funcții contractuale de execuție vacantă de inspector de specialitate IA, la Serviciul managementul proiectelor din cadrul posturilor suplimentare înființate în afara organigramei pentru implementarea proiectelor finanțate din fonduri europene nerambursabile la nivelul Consiliului Județean Timiș.

Descarcă documentul

Anterior Anunț privind desfășurarea interviului la concursul de proiecte de management pentru ocuparea postului de manager la Muzeul Național de Artă Timișoara