Consiliul Judeţean Timiş anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Construire secţie externă de recuperare medicală ortopedie şi traumatologie (balneofiziokineto terapie) în comuna Lovrin, jud. Timiş” propus a fi amplasat în Lovrin, CF nr. 402618 Lovrin, nr. top/cad 402618 şi CF nr. 402616, nr. cad 402616, jud. Timiş.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Timiş, municipiul Timişoara, B-dul Liviu Rebreanu nr. 18-18A, jud Timiş şi la sediul titularului, Consiliul Judeţean Timiş, Timişoara, B-dul Revoluţiei din 1989, nr. 17, jud. Timiş, în zilele de luni – joi între orele 8.00 – 16.30, vineri între orele 8.00 – 14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Timiş.

Anterior Calendarul săptămânal al evenimentelor culturale în organizarea instituțiilor CJ Timiș