Ședință extraordinară

Consiliul Judeţean Timiş se convoacă în şedinţă extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință, în data de 24 septembrie, ora 10:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului local rectificat al județului Timiș pe anul 2021.
  2. Proiect de hotărâre privind repartizarea sumelor defalcate din taxa pe valoarea adăugată pentru finanțarea cheltuielilor privind drumurile județene și comunale urmare rectificării bugetului de stat pe anul 2021.
  3. Întrebări, interpelări.
Anterior Licitație pentru închirierea unui spațiu din imobilul ”Bastionul Theresia” Timișoara