Ședință extraordinară

Consiliul Judeţean Timiş se convoacă în şedinţă extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință în data de 8 februarie 2024, ora 10:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre nr. 29/02.02.2024 privind aprobarea bugetului local al județului Timiș pe anul 2024.
    Inițiator: Președintele Consiliului Județean Timiș
  2. Proiect de hotărâre nr. 30/02.02.2024 privind aprobarea bugetului Fondului de Întreținere, Înlocuire și Dezvoltare pentru proiectele de dezvoltare a infrastructurii serviciilor publice care beneficiază de asistență financiară nerambursabilă din partea Uniunii Europene, pe anul 2024.
    Inițiator: Președintele Consiliului Județean Timiș
  3. Proiect de hotărâre nr. 31/02.02.2024 privind stabilirea salariilor de bază pentru funcțiile din cadrul familiei ocupaționale „Administrație” ale angajaților Consiliului Județean Timiș.
    Inițiator: Președintele Consiliului Județean Timiș
  4. Întrebări, interpelări, informări.
Anterior Calendarul săptămânal al evenimentelor culturale în organizarea instituțiilor CJ Timiș