Ședință extraordinară

Consiliul Județean Timiş se convoacă în ședință extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință în data de 26 ianuarie 2024, ora 9:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre nr. 28/25.01.2024 privind aprobarea depunerii de către Județul Timiș a unei cereri de finanțare pentru proiectul „Cross-Border Cultural Amphitheatre” („Amfiteatrul cultural transfrontalier”, ID Proiect: ROHU00514; Acronim Proiect: CBCA).
    Inițiator : Președintele Consiliului Județean Timiș, Alin-Adrian Nica.

2. Întrebări, interpelări, informări.

Anterior Calendarul săptămânal al evenimentelor culturale în organizarea instituțiilor CJ Timiș