Ședință extraordinară

Consiliul Județean Timiş se convoacă în ședință extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință în data de 10 noiembrie 2023, ora 9:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea indicatorilor tehnico-economici actualizați și a devizului general actualizat pentru obiectivul de investiție publică ,,Restaurare, consolidare și punere în valoare a monumentului istoric “Castelul Huniade, azi Muzeul Național al Banatului” Cod LMI: TM-II-M-A-06140.
  2. Proiect de hotărâre pentru completarea Hotărârii Consiliului Județean Timiș nr. 131/31.05.2023 privind aprobarea devizului general și a principalilor indicatori tehnico-economici ai proiectului de investiție publică „Renovare energetică moderată corpuri clădiri Liceul Tehnologic Special Gheorghe Atanasiu”, proiect finanțat în cadrul Planului Național de Redresare și Reziliență, Axa 2 – Schema de granturi pentru eficiență energetică și reziliență în clădiri publice, Operaţiunea B.2 Renovarea energetică moderată sau aprofundată a clădirilor publice, apelul de proiecte cu titlul PNRR/2022/ C5/2/B.2.1.a/1.
  3. Întrebări, interpelări, informări.
Anterior Calendarul săptămânal al evenimentelor culturale în organizarea instituțiilor CJ Timiș