Ședință extraordinară

Consiliul Judeţean Timiş se convoacă în şedinţă extraordinară, care se va desfășura online, în sistem videoconferință în data de 11 ianuarie 2023, ora 10:00, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind repartizarea sumelor din fondul la dispoziția consiliului județean pentru unitățile administrativ-teritoriale din județul Timiș pe anul 2023 și estimări pe anii 2024-2026.
  2. Proiect de hotărâre privind utilizarea parțială a excedentului bugetului județului Timiș în anul 2023.
  3. Întrebări, interpelări, informări.
Anterior Consiliul Județean Timiș primește, prin PNRR, 6.4 milioane de lei pentru renovarea energetică a Liceului Gheorghe Atanasiu