Consultare publică

Consiliul Județean Timiș anunță elaborarea a două proiecte de hotărâre, privind aprobarea ajustării Contractului de concesiune nr. 7243_2013, cât și aprobarea modificării Contractului de concesiune nr. 7243_2013.

Propunerile, sugestiile și opiniile se vor depune la Registratura generală a Consiliului Județean Timiș sau se vor transmite pe e-mail, la adresa cornelia.paraipan@cjtimis.ro, până la data de 28.03.2022, în atenția doamnei Coada Cornelia-Mihaela, responsabil pentru relația cu societatea civilă în aplicarea prevederilor Legii nr. 52/2003.

Proiectele de hotărâre pot fi consultate accesând link-urile de mai jos:

Anterior Calendarul săptămânal al evenimentelor culturale în organizarea instituțiilor CJ Timiș