Consiliul Județean Timiș, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Pod pe DJ593B, la Parța, km1+500”, propus a fi amplasat în comuna Parța, satul Parța, DJ 593B, KM 1+500, CF 401250, județul Timiș.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Timiș, municipiul Timișoara, B-dul Liviu Rebreanu, nr.18-18A, județul Timiș și la sediul Titularului Județul Timiș, municipiul Timișoara, B-dul Revoluției din 1989, nr. 17, în zilele de luni-joi între orele 08-16.30, vineri între orele 08-14 .

Observațiile publicului se primesc zilnic la APM Timiș.

Descarcă anunțul

Anterior Transparență decizională. Nou proiect în atenția timișenilor